Polecane
Cena: |
281,22 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
281,22 |
zł netto |
Cena: |
345,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
345,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Przekaźnik Do Sterowania Grupą Rolet 067622 LEGRAND
Przekaźnik do grupowego sterowania roletami - Jeste stosowany do jednoczesnego sterowania kilkoma roletami w połączeniu z przyciskiem nr ref. 077028 / 079228
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Przekaźnik Do Sterowania Grupą Rolet 067622 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP41 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Blokada elektryczna i mechaniczna | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 26 mm |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | tak |
| Model | Inne |
| Napęd elektryczny | nie |
| Napęd mechaniczny | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7016 |
| Prąd znamionowy | 3 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Podstawa mocująca do systemu modułowego |
| Szerokość osprzętu | 47 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 49 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
F00664EN-01 -
m/download/22609086/f00664en-01.pdf [662.37 kB]
292292-06 -
m/download/22609085/292292-06.pdf [738.43 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Przekaźnik Do Sterowania Grupą Rolet 067622 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135