Polecane
Cena: |
286,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
286,33 |
zł netto |
Cena: |
352,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
352,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
59 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: R.classic Łącznik żaluzjowy obrotowy z elementem centralnym i pokrętłem 2-biegunowy biały połysk HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do markiz | nie |
| Do rolet | tak |
| Do żaluzji | tak |
| Średnica osprzętu | 80 mm |
| Z blokadą elektryczną | tak |
| Z blokadą mechaniczną | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Blokada elektryczna i mechaniczna | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 54.71 mm |
| Głębokość wbudowania | 32 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba przycisków | 0 |
| Materiał | Inne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Model | Łącznik 2-biegunowy |
| Napęd elektryczny | nie |
| Napęd mechaniczny | tak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Pokrętło |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Średnica wbudowania | 80 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
PDS_38122189_3301_pl-PL -
m/download/23391027/pds-38122189-3301-pl-pl.pdf [159.13 kB]
rohs_declaration_38122189_en-GB -
m/download/23391029/rohs-declaration-38122189-en-gb.pdf [42.29 kB]
dc25-1007 -
m/download/23391030/dc25-1007.pdf [270.43 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co R.classic Łącznik żaluzjowy obrotowy z elementem centralnym i pokrętłem 2-biegunowy biały połysk HAGER
Produkty powiązane z produktem R.classic Łącznik żaluzjowy obrotowy z elementem centralnym i pokrętłem 2-biegunowy biały połysk HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135