Polecane
Cena: |
35,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
35,11 |
zł netto |
Cena: |
43,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
43,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
93 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Przycisk roletowy do sterowania roletą z wielu miejsc 10A 250V zaciski śrubowe biały DZP1W.01/11 KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | przycisk żaluzjowy do sterowania jedną roletą z wielu miejsc |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy | 10A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | nie |
| Klasa ETIM | EC000044 Łącznik/przycisk żaluzjowy |
| Nadruk/Piktogram | symbol „żaluzje” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 45mm |
| Głębokość wbudowania | 33mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 2 |
| Układ połączeń | Przycisk 1-biegunowy (monostabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787823054 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 5cm |
| Waga jedn. | 0.0803kg |
| EAN13 opak. | 5902787823054 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Model | Przycisk szeregowy |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Liczba biegunów | 1 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Przycisk roletowy do sterowania roletą z wielu miejsc 10A 250V zaciski śrubowe biały DZP1W.01/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Napęd mechaniczny | tak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
4508,DZP1W.01_11 -
m/download/23621149/4508-dzp1w-01-11.pdf [47.56 kB]
K-S_176S_2025_PL_EN_CZ_SK laczniki_S54 NR -
m/download/23646329/k-s-176s-2025-pl-en-cz-sk-laczniki-s54-nr.pdf [2.11 MB]
M075v01 - instrukcja ZP1W -
m/download/23659914/m075v01-instrukcja-zp1w.pdf [71.88 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Przycisk roletowy do sterowania roletą z wielu miejsc 10A 250V zaciski śrubowe biały DZP1W.01/11 KONTAKT
Osoby, które kupiły produkt Simon 54 Przycisk roletowy do sterowania roletą z wielu miejsc 10A 250V zaciski śrubowe biały DZP1W.01/11 KONTAKT kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135