Polecane
Cena: |
55,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,63 |
zł netto |
Cena: |
68,42 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
68,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Integro Flow Gniazdo przyłączeniowe anteny SAT, biały
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa skuteczności ekranowania | Klasa A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| DAB+ | nie |
| Do rozdzielni teleinformatycznej | tak |
| Do zasilania zdalnego | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 27 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba gniazd | 1 |
| Materiał | Inne |
| Model | Gniazdo przelotowe |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Pokrywa | Plakietka centralna |
| Rodzaj gniazdka | SAT |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Szerokość osprzętu | 55.5 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 55.5 mm |
Pliki do pobrania
PDS_945192502_3301_pl-PL -
m/download/23343196/pds-945192502-3301-pl-pl.pdf [77.69 kB]
rohs_declaration_945192502_en-GB -
m/download/23343197/rohs-declaration-945192502-en-gb.pdf [42.19 kB]
dc23-1038 -
m/download/23343198/dc23-1038.pdf [251.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Integro Flow Gniazdo przyłączeniowe anteny SAT, biały
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135