Polecane
Cena: |
61,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,33 |
zł netto |
Cena: |
75,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
184 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Integro Flow Gniazdo przyłaczeniowe - antenowe TV/SAT, mechanizm, szary
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa skuteczności ekranowania | Klasa A |
| Pasmo częstotliwości TV | 5 - 2400 MHz |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| DAB+ | nie |
| Do rozdzielni teleinformatycznej | tak |
| Do zasilania zdalnego | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 27 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba gniazd | 2 |
| Materiał | Inne |
| Model | Gniazdo przelotowe |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 7038 |
| Pokrywa | Plakietka centralna |
| Rodzaj gniazdka | TV/SAT |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Szerokość osprzętu | 55.5 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 55.5 mm |
Pliki do pobrania
PDS_845632506_3301_pl-PL -
m/download/23374021/pds-845632506-3301-pl-pl.pdf [96.39 kB]
rohs_declaration_845632506_en-GB -
m/download/23374022/rohs-declaration-845632506-en-gb.pdf [42.13 kB]
dc23-1039 -
m/download/23374023/dc23-1039.pdf [251.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Integro Flow Gniazdo przyłaczeniowe - antenowe TV/SAT, mechanizm, szary
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135