Polecane
Cena: |
54,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,98 |
zł netto |
Cena: |
67,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
62,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Gniazdo Tv-Rd-Sat Gwiazda 1,5Db 067388 LEGRAND
Gniazda telewizyjneMechanizm do wyposażenia w- uchwyt montażowy- plakietkę- ramkęGniazda TV-RD-SAT- Do stosowania w instalacjach naziemnych i satelitarnych z indywidualnym dekoderem- Gniazdo do instalacji typu gwiazda- Do odbioru programów cyfrowych (Sky, kanały satelitarne, naziemna telewizja cyfrowa)- Z zaciskami automatycznymi do podłączenia kabla współosiowego- TV 5-68/120-862 MHz- RD 87.5 - 108 MHz- SAT 950 - 2400 MHz- Tłumienie 2 dB
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Gniazdo Tv-Rd-Sat Gwiazda 1,5Db 067388 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości radiowej | 87.5 - 240 MHz |
| Pasmo częstotliwości SAT | 950 - 2400 MHz |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| DAB+ | tak |
| Do rozdzielni teleinformatycznej | nie |
| Do zasilania zdalnego | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 36 mm |
| Liczba gniazd | 3 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Gniazdo końcowe |
| Model antybakteryjny | nie |
| Pokrywa | Brak |
| Rodzaj gniazdka | TV/RD/SAT |
| Sposób mocowania | Montaż zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Podstawa mocująca do systemu modułowego |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Tłumienie wejściowe dla 2150 MHz | 2 dB |
| Tłumienie wejściowe dla 860 MHz | 1.5 dB |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Zakres częstotliwości | 4 - 2400 MHz |
Pliki do pobrania
dane_techniczne_0064jg2_06[1].pdf [2022-09-14 13:05, 1.45 MB]
dane_techniczne_f00610en_01[1].pdf [2022-09-14 13:05, 1.72 MB]
hk_k_0044_01_2019[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.13 MB]
kg669[1].pdf [2022-09-14 13:04, 1.33 MB]
o.0124.b[1].pdf [2022-09-14 13:05, 299.25 kB]
opiniatechnicznanr027_2011[1].pdf [2022-09-14 13:05, 626.23 kB]
S000092671EN-02 -
m/download/22646446/s000092671en-02.pdf [410.37 kB]
LE08365AA -
m/download/22646445/le08365aa.pdf [1.47 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Gniazdo Tv-Rd-Sat Gwiazda 1,5Db 067388 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135