| Seria | Simon 54 |
| Kolor | czarny mat |
| Typ produktu | moduł |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Uwagi | Wymagana uszczelka IP44 do ramki |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 40mm |
| Głębokość wbudowania | 23mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787872229 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 5cm |
| Waga jedn. | 0.0483kg |
| EAN13 opak. | 5902787872229 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Liczba jednostek | 2 |
| Klapka uchylna | tak |
| Ochrona przeciwkurzowa | tak |
Opis serii
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Oznaczenie/etykieta | Z oznaczeniem |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Z ochroną przeciwpyłową | tak |
| Z pokrywą uchylną | tak |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
9389,DKP2B.01_49A -