Polecane
Cena: |
10,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,82 |
zł netto |
Cena: |
13,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
11 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
140 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Układ podświetlenia LED do łączników i przycisków kolor niebieski DUL KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Układ podświetlenia LED do łączników i przycisków. |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787827953 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z przywieszką |
| Wys. opak. jedn. | 14.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 9.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.5cm |
| Waga jedn. | 0.0059kg |
| EAN13 opak. | 5902787827953 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Układ podświetlenia LED do łączników i przycisków kolor niebieski DUL KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| nr indeksu | WMDL-Z1xxxx-011 |
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
4997,DUL -
m/download/23623145/4997-dul.pdf [32.77 kB]
K-S_176S_2025_PL_EN_CZ_SK laczniki_S54 NR -
m/download/23644852/k-s-176s-2025-pl-en-cz-sk-laczniki-s54-nr.pdf [2.11 MB]
M051v06 - instrukcja podswietlenie SIMON 54 -
m/download/23654316/m051v06-instrukcja-podswietlenie-simon-54.pdf [1.98 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Układ podświetlenia LED do łączników i przycisków kolor niebieski DUL KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135