Polecane
Cena: |
148,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
145,75 |
zł netto |
Cena: |
183,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
179,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: gallery Gniazdo HDMI zaciski śrubowe mechanizm 2M
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do liczby gniazd/złączy | 1 |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 31.9 mm |
| Gniazda ekranowane | nie |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Szary |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Kostka łączeniowa | nie |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 32 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 7011 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Uchwyt transportowy | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z gniazdami/złączami | nie |
| Z nadrukiem | nie |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | HDMI |
Pliki do pobrania
PDS_WXF632_3301_pl-PL -
m/download/23399520/pds-wxf632-3301-pl-pl.pdf [136.68 kB]
ID1_WXF632_6LE005185A_WEB -
m/download/23399521/id1-wxf632-6le005185a-web.pdf [93.58 kB]
rohs_declaration_WXF632_en-GB -
m/download/23399522/rohs-declaration-wxf632-en-gb.pdf [42.25 kB]
hager_deklaracja_CE_416_WA_2024_v1_0_sig -
m/download/23399523/hager-deklaracja-ce-416-wa-2024-v1-0-sig.pdf [292.47 kB]
PEP_Hager_HAGE-00726-V01.02-EN_15042024 -
m/download/23399524/pep-hager-hage-00726-v01-02-en-15042024.pdf [344.04 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co gallery Gniazdo HDMI zaciski śrubowe mechanizm 2M
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135