Polecane
Cena: |
30,65 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,65 |
zł netto |
Cena: |
37,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
21 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sedna gniazdo antenowe TV końcowe 1dB biały SDN3201621 SCHNEIDER
Gniazdo TV końcowe, tłumienie 1dB, w kolorze białym, serii Sedna, marki Schneider Electric, o numerze katalogowym SDN3201621. * Podłączenie przewodów za pomocą zacisków bezgwintowych* Mechanizm gniazda antenowego posiada czytelne oznaczenie zacisków ułatwiające podłączenie* Dodatkowo, solidna ramka montażowa wykonana z galwanizowanego metalu* Produkt może być instalowany w ramkach wielokrotnych
Opis serii
Parametry techniczne: Sedna gniazdo antenowe TV końcowe 1dB biały SDN3201621 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do liczby gniazd/złączy | 1 |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Gniazda ekranowane | nie |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Kostka łączeniowa | nie |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Obudowa ekranowana | nie |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 64 mm |
| Uchwyt transportowy | tak |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 70 mm |
| Z gniazdami/złączami | tak |
| Z nadrukiem | nie |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
1003596-1 -
m/download/17855959/1003596-1.pdf [900.03 kB]
ENVPEP111038EN -
m/download/17855958/envpep111038en.pdf [179.35 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Sedna gniazdo antenowe TV końcowe 1dB biały SDN3201621 SCHNEIDER
Osoby, które kupiły produkt Sedna gniazdo antenowe TV końcowe 1dB biały SDN3201621 SCHNEIDER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135