Polecane
Cena: |
81,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
81,20 |
zł netto |
Cena: |
99,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
99,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
39 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PLAFONIERA LED DIANA 22W 4000K 2000LM IP66 C36-PSF707-224 BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 22 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Montaż ścienny | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Transformator elektroniczny |
| Skuteczność świetlna oprawy | 91 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 2000 lm |
| Średnica zewnętrzna | 300 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 50 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
dane_fotometryczne_psf707_224.ldt [2022-03-18 14:07, 2.12 kB]
atest_pzh_psf707.pdf [2022-03-18 14:07, 274.08 kB]
deklaracja_zgodnosci_psf707.pdf [2022-03-18 14:07, 813.16 kB]
karta_katalogowa_psf707_diana_bemko.pdf [2022-03-18 14:07, 506.33 kB]
manual_psf707.pdf [2022-03-18 14:07, 12.48 MB]
karta-katalogowa-psf707-diana -
m/download/13118910/karta-katalogowa-psf707-diana.pdf [719.94 kB]
Label_628785_big_color -
m/download/8658438/label-628785-big-color.pdf [69.13 kB]
deklaracja-zgodnosci-psf707 -
m/download/13117315/deklaracja-zgodnosci-psf707.pdf [813.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co PLAFONIERA LED DIANA 22W 4000K 2000LM IP66 C36-PSF707-224 BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135