Polecane
Cena: |
189,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
189,01 |
zł netto |
Cena: |
232,48 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
232,48 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
12 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa hermetyczna Damp Proof LED 39W 4000K IP65 120cm Ledvance
Cechy produktu:
Skuteczność świetlna: 115 lm/W
Stopień ochrony: IP65
Możliwe okablowanie przelotowe
Korzyści ze stosowania produktu: Równomierne oświetlenie i szeroki kąt rozsyłu światła
Aż do 50 % oszczędności energii (w porównaniu z oprawami świetlówkowymi)
Łatwa instalacja, podłączenie nie wymaga zastosowania narzędzi
5-letnia gwarancja
Obszar zastosowań:
Idealne do pomieszczeń przemysłowych i magazynowych
Parkingi i przejścia podziemne
Garaże
Warsztaty, linie montażowe
Wyposażenie / Akcesoria: Klamry ze stali nierdzewnej z wkrętami zabezpieczającymi w zestawie
Akcesoria do montażu w zestawie (zestaw do montażu podwieszanego, zestaw zabezpieczający przed kradzieżą)
Parametry techniczne: Oprawa hermetyczna Damp Proof LED 39W 4000K IP65 120cm Ledvance
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 39 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Żywotność znamionowa L80/B10 przy 25°C | 35000 h |
| Żywotność znamionowa L90/B10 przy 25°C | 20000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 850°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 1200 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa efektywności energetycznej zamontowanego źródła światła | A++, A+, A (LED) |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba biegunów | 2 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 170 - 170 mA |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj dyfuzora światła | Inne |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Do okablowania przelotowego |
| Rodzaj osprzętu | Elektroniczny układ zapłonowy (EVG) |
| Rodzaj rastra | Inne |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 115 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 4400 lm |
| Szerokość | 95 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Typ połączenia | Inne |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 78 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -30 - 40 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B10 przy 25 °C | 50000 h |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 50000 h |
| Żywotność znamionowa L80/B50 przy 25 °C | 35000 h |
| Żywotność znamionowa L90/B50 przy 25 °C | 20000 h |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa hermetyczna Damp Proof LED 39W 4000K IP65 120cm Ledvance
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135