Polecane
Cena: |
148,14 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
148,14 |
zł netto |
Cena: |
182,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
182,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa sufitowa Limea Prismatica LED 40W 4600lm 230V 120cm IP44 4000K NW 5 lat gwarancji SLI028036NW Spectrum Led
- trwałość 50000 h
- wysoka skuteczność świetlna 115 lm/W
- klasa szczelności IP44
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 40 W |
| Prąd | 180 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | E |
| Zużycie energii | 40 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.96 |
| Strumień świetlny użytkowy | 4600 lm (120)° |
| Strumień świetlny | 4600 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 115 lm/W |
| Światłość | 1700 CD |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 100 ° |
| Zawiera źródło | Tak |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 50000 h |
| Materiał obudowy | TWORZYWO SZTUCZNE - PC |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (A x B x C) | 1200x110x60 [mm] |
| Waga | 1.56 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy/Zwieszany |
Parametry techniczne: Oprawa sufitowa Limea Prismatica LED 40W 4600lm 230V 120cm IP44 4000K NW 5 lat gwarancji SLI028036NW Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
_SLI028036NW_PW -
m/download/18668437/sli028036nw-pw.pdf [1.49 MB]
LIMEA_PRISMATICA_SLI028036NW_PW -
m/download/18668438/limea-prismatica-sli028036nw-pw.pdf [1.49 MB]
LIMEA_PRISMATICA_40W_SLI028036NW_PW -
m/download/18668439/limea-prismatica-40w-sli028036nw-pw.pdf [1.49 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa sufitowa Limea Prismatica LED 40W 4600lm 230V 120cm IP44 4000K NW 5 lat gwarancji SLI028036NW Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135