Polecane
Cena: |
40,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
40,64 |
zł netto |
Cena: |
49,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
49,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: GLASI LED 3W P NW-B Oprawa ścienna LED 3W barwa neutralna 33694 KANLUX
Kanlux GLASI LED to seria opraw do wbudowania. Prosta forma i trzy kolory obudowy (czarny, grafitowy i biały) sprawiają, że oprawy Kanlux GLASI LED doskonale sprawdzą się jako oświetlenie ścian, fasad budynków i schodów (zarówno w mieszkaniach jak i miejscach użyteczności publicznej) nadając im niepowtarzalnego charakteru.
Parametry techniczne: GLASI LED 3W P NW-B Oprawa ścienna LED 3W barwa neutralna 33694 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 3 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 105 mm |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna oprawy | 47 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 140 lm |
| Szerokość | 80 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 42 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
33694 -
m/download/14767213/33694.pdf [658.87 kB]
CE_1018 GLASI LED 3W v1_PL -
m/download/13165866/ce-1018-glasi-led-3w-v1-pl.pdf [810.87 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co GLASI LED 3W P NW-B Oprawa ścienna LED 3W barwa neutralna 33694 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135