TIBERI PRO NT30W-940B Oprawa typu downlight TIBERI PRO NT30W-940B okrągła O17 RA>90 3000lm barwa
10 dni
Stan magazynowy producenta
133 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametr Wartość
Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 I
Maksymalna moc zestawu 30 W
Stopień ochrony (IP) IP54
Materiał obudowy Aluminium
Barwa światła Biały
Bez funkcji ściemniania tak
Do montażu sufitowego tak
Klasa ochronności I
Kolor obudowy Czarny
Napięcie znamionowe 220 - 240 V
Przekrój przewodu 0.75 mm²
Rodzaj napięcia AC
Rodzaj okablowania Końcowe
Skuteczność świetlna oprawy 100 lm/W
Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 3000 lm
Średnica zewnętrzna 170 mm
Temperatura barwowa 4000 - 4000 K
Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) SDCM6
Wskaźnik oddawania barw (CRI) 90-100
Wysokość/głębokość 113 mm