Polecane
Cena: |
72,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,80 |
zł netto |
Cena: |
89,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
89,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PLAFONIERA TAZAN Z CZUJ. MIKRO.1X25W E27 IP20 FI-28 PMMA+PC C38-ST72-125P-MS BEMKO
Oprawa oświetleniowa przeznaczona do przymocowania bezpośrednio do sufitu o podwyższonej klasie szczelności i stopniu ochrony. Oświetlają całą powierzchnię pod spodem, dając przyjemne i równomierne światło. Mają one zastosowanie we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach użyteczności publicznej a wysoka klasa szczelności pozwala na montaż w miejscach gdzie występuje wysokie zapylenie lub wilgotność np. łazienki.
Parametry techniczne: PLAFONIERA TAZAN Z CZUJ. MIKRO.1X25W E27 IP20 FI-28 PMMA+PC C38-ST72-125P-MS BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 25 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Oprawka | E27 |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Średnica zewnętrzna | 280 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 110 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Źródło światła | Inne |
Pliki do pobrania
c36_psf_st72_ma_pl_en_de.pdf [2022-03-18 14:08, 378.83 kB]
deklaracja_zgodnosci_st72_ms.pdf [2022-03-18 14:08, 1.01 MB]
karta_etim_c36_psf_st72_ma.pdf [2022-03-18 14:08, 193.21 kB]
karta_katalogowa_st72_tazan_bemko.pdf [2022-03-18 14:08, 584.63 kB]
manual_st72_125p_ms.pdf [2022-03-18 14:08, 9.86 MB]
karta-katalogowa-st72-tazan -
m/download/13118943/karta-katalogowa-st72-tazan.pdf [728.17 kB]
deklaracja-zgodnosci-ue-st72-ms -
m/download/13118603/deklaracja-zgodnosci-ue-st72-ms.pdf [346.04 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co PLAFONIERA TAZAN Z CZUJ. MIKRO.1X25W E27 IP20 FI-28 PMMA+PC C38-ST72-125P-MS BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135