Polecane
Cena: |
127,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
127,57 |
zł netto |
Cena: |
156,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
156,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa ONTEC S20 M1X 60/180 M/NM ST W IP65 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 1 W |
| Numer RAL obudowy | 9003 |
| Rodzaj/technologia akumulatora | Inne |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Długość | 228 mm |
| Długość wbudowania | 217 mm |
| Do rodzaju oznakowania | Naklejka |
| Funkcja | Oświetlenie/oznakowanie drogi ewakuacyjnej |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 8 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Nominalny czas działania | 1 - 3 h |
| Odległość czytelności | 20 m |
| Przystosowany do sterowania bezprzewodowego | nie |
| Rodzaj akumulatora | Inne |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj wskaźnika | Jednostronny |
| Sposób montażu | Montaż powierzchniowy / do wbudowania |
| Szerokość | 123 mm |
| Szerokość wbudowania | 110 mm |
| Temperatura barwowa | 5500 - 6000 K |
| Wyposażenie monitorujące | Inne |
| Wysokość/głębokość | 42 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 17 mm |
| Z piktogramem | tak |
| Zasilanie | Własna bateria |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
datasheet_en_TM-S2.MXSTX060W -
m/download/20132664/datasheet-en-tm-s2-mxstx060w.pdf [827.96 kB]
datasheet_pl_TM-S2.MXSTX060W -
m/download/20132665/datasheet-pl-tm-s2-mxstx060w.pdf [829.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa ONTEC S20 M1X 60/180 M/NM ST W IP65 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135