Polecane
Cena: |
76,49 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,49 |
zł netto |
Cena: |
94,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa awaryjna SiRiOS 8W jednofunkcyjna 1h O-S8 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 171 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Długość [mm] | 361 mm |
| Do rodzaju oznakowania | Płytka z pleksiglasu |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Moc źródła światła [W] | 8 W |
| Oprawka | G5 |
| Rodzaj wskaźnika | Dwustronna |
| Sposób montażu | Sufitowy |
| Układ połączeń | Jednozadaniowa |
| Wyposażenie monitorujące | Przycisk testowy |
| Wysokość/głębokość [mm] | 56 mm |
| Zasilanie | Własna bateria |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa awaryjna SiRiOS 8W jednofunkcyjna 1h O-S8 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135