Polecane
Cena: |
99,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
99,13 |
zł netto |
Cena: |
121,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
121,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1000 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampa najazdowa z regulacją kąta GU10 IP67 oprawa wytrzymała 36431 KANLUX
Kanlux BERG AD to wytrzymała oprawa dogruntowa z wymiennym źródłem światła o trzonku GU10.
Świetnie sprawdza się do podświetlania podjazdów, alejek, chodników itp.
Model AD to szereg nowych atutów. takich jak:
Parametry techniczne: Lampa najazdowa z regulacją kąta GU10 IP67 oprawa wytrzymała 36431 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 7 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Długość | 130 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Stal szlachetna |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | GU10 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość | 130 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wysokość/głębokość | 164 mm |
Pliki do pobrania
36431 -
m/download/14767814/36431.pdf [263.26 kB]
CE_1077 BERG AD-7L_7O v1_PL -
m/download/13412135/ce-1077-berg-ad-7l-7o-v1-pl.pdf [767.90 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Lampa najazdowa z regulacją kąta GU10 IP67 oprawa wytrzymała 36431 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135