Polecane
Cena: |
54,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
54,84 |
zł netto |
Cena: |
67,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
67,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
531 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa najazdowa MORO N IG-20 max 20W GU10 IK08 IP67 nacisk 20kN okrągła stal nierdzewna 18194 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Do lamp o mocy | 0 - 20 W |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Stal szlachetna |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | GU10 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Średnica zewnętrzna | 110 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 125 mm |
Pliki do pobrania
18194 -
m/download/14764839/18194.pdf [621.33 kB]
CE_1050 MORO N IG-20 v1_PL -
m/download/13163724/ce-1050-moro-n-ig-20-v1-pl.pdf [757.80 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa najazdowa MORO N IG-20 max 20W GU10 IK08 IP67 nacisk 20kN okrągła stal nierdzewna 18194 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135