Polecane
Cena: |
79,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
79,80 |
zł netto |
Cena: |
98,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
98,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OTE 18 220-240 350 PC LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | tak |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | tak |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Sprawność | 86 % |
| Trwałość sterownika | 50000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Długość | 95 mm |
| Do zasilania napięciowego | nie |
| Do zasilania prądowego | tak |
| Do zastosowań zewnętrznych | nie |
| Klasa ochronności | II |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Moc wyjściowa | 19 - 19 W |
| Model | Dynamiczny |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Obudowa | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Pobór mocy | 19 VA |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 53 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | tak |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | tak |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura otoczenia | -20 - 50 °C |
| Wysokość | 30 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zabezpieczenie prądowe | tak |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Zakres napięcia wyjściowego | 27 - 54 V |
| Zasilany prądem stałym | nie |
Pliki do pobrania
asset-400766 -
m/download/23055169/asset-400766.pdf [729.25 kB]
asset-419013 -
m/download/23055167/asset-419013.pdf [206.16 kB]
asset-507478 -
m/download/23055168/asset-507478.pdf [83.53 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co OTE 18 220-240 350 PC LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135