Parametry techniczne: GTV TRANSFORMATOR LED WODOODPORNY, 20W, IP67, DC 12V LD-WZA20W-NW
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| klasa energetyczna | - |
| klasa energrtyczna | - |
| kod taryfy celnej | 85044082 |
| objętość | 0,46dm |
| waga brutto | 0,26kg |
| waga netto | 0,25kg |
Pliki do pobrania
LD-WZA20W-NW -
m/download/18806098/ld-wza20w-nw.pdf [1,007.52 kB]
2015-11-01 20-00 Kopia elementu instrukcja_transformator_LED_20_36_60_80_150W -