Polecane
Cena: |
130,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
130,83 |
zł netto |
Cena: |
160,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
160,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Transformator 0,93A 0-210W YT210 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Długość | 173 mm |
| Do zabudowy | tak |
| Kolor | Szary |
| Liczba odgałęzień wyjściowych (liczba par) | 3 |
| moc | 0 - 60 W |
| Montaż powierzchniowy | tak |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Ochrona przeciwzwarciowa | nie |
| Rodzaj połączenia strony pierwotnej | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia strony wtórnej | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj transformatora | Transformator toroidalny |
| Szerokość | 53 mm |
| Średnica | 0 mm |
| Transformator bezpieczeństwa | nie |
| Wysokość | 38 mm |
| Z zabezpieczeniem strony wtórnej | nie |
| Zabezpieczenie prądowe | nie |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Zakres napięcia wejściowego | 230 - 230 V |
| Zakres napięcia wyjściowego | 0 - 11.5 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Transformator 0,93A 0-210W YT210 OSPEL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135