Polecane
Cena: |
86,74 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
86,74 |
zł netto |
Cena: |
106,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
106,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Czujnik ruchu na podczerwień zasięg detekcji 30 m IP40 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 10 - 2000 lx |
| Kąt detekcji w poziomie | 0 - 80 ° |
| Maksymalne pole detekcji czujnika obecności | 0 m² |
| Maksymalny czas załączenia | 20 min |
| Maksymalny prąd załączania | 16 A |
| Maksymalny zasięg boczny | 30 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 30 m |
| Minimalny czas załączenia | 30 s |
| Minimalny prąd załączania | 0 A |
| Monitorowanie zaplecza | nie |
| Optymalna wysokość montażowa | 15 m |
| Średnica pola detekcji na powierzchni | 20 m |
| Z czujnikiem akustycznym | nie |
| Z funkcją alarmu | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Odporność udarowa | IK00 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość kabla przyłączeniowego | 0.2 mm |
| Długość wbudowania | 0 mm |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do obciążeń pojemnościowych | nie |
| Do transmisji bezprzewodowej | nie |
| Funkcja ściemniania | nie |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 48 mm |
| Głębokość wbudowania | 0 mm |
| Kąt skanowania | 0 ° |
| Kolor | Biały |
| Liczba stref wykrywania | 1 |
| Maks. moc przełączana LED | 200 W |
| Maksymalna moc łączeniowa | 3000 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 0 mm |
| Model | Czujnik ruchu |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż ścienny | tak |
| Możliwość łączenia w sieć | nie |
| Nadzór klatek schodowych | tak |
| Napięcie znamionowe | 100 - 277 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Opóźnienie wyłączania | 0 s |
| Opóźnienie załączania | 1 s |
| Prąd sterowania | 0 mA |
| Przełącznik mostkujący | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | tak |
| Regulowana wartość nastawy czułości | tak |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Sterowanie HVAC | nie |
| Sterowanie zdalne | nie |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Szerokość | 0 mm |
| Szerokość wbudowania | 0 mm |
| Średnica | 0 mm |
| Średnica wbudowania | 0 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 82 mm |
| Z elementem sygnalizacyjnym | tak |
| Z interfejsem DALI | nie |
| Z kablem podłączeniowym | tak |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
| Zakres temperatury | -10 - 40 °C |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23668697/karta-katalogowa.pdf [182.72 kB]
DR-30M-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23668695/dr-30m-instructions-for-use-pl-1.pdf [980.80 kB]
DR-30M-instructions-for-use-en-1 -
m/download/23668696/dr-30m-instructions-for-use-en-1.pdf [943.02 kB]
DR-30M-declaration-CE-en-1 -
m/download/23668694/dr-30m-declaration-ce-en-1.pdf [180.20 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Czujnik ruchu na podczerwień zasięg detekcji 30 m IP40 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135