Polecane
Cena: |
45,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,63 |
zł netto |
Cena: |
56,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
370 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Czujnik ruchu PIR SENSQUARE IP54 220-240 AC czarny 26823 KANLUX
Kanlux SENSQUARE to przystosowane do montażu na ścianie czujniki na podczerwień. Połączenie unikalnego wyglądu, szerokiego pola detekcji oraz stopnia IP54 pozwala dopasować czujnik do wielu aplikacji. Dodatkowym atutem czujnika jest dostępne w zestawie akcesorium pozwalające na montaż czujnika na rogach wewnętrznych i zewnętrznych. Dostępny w kolorze czarnym i białym.
DANE OGÓLNE:
DANE TECHNICZNE:
Parametry techniczne: Czujnik ruchu PIR SENSQUARE IP54 220-240 AC czarny 26823 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 3 - 2000 lx |
| Maksymalny czas załączenia | 15 min |
| Minimalny czas załączenia | 10 s |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Do montażu ściennego | tak |
| Głębokość | 76 mm |
| Kolor | Czarny |
| Maksymalna moc łączeniowa | 1200 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj czujnika | Podczerwień pasywna |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 58 mm |
| Wysokość | 110 mm |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
26823_karta_techniczna -
m/download/20805818/26823-karta-techniczna.pdf [84.16 kB]
26823_deklaracjaCE -
m/download/20805819/26823-deklaracjace.pdf [798.62 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Czujnik ruchu PIR SENSQUARE IP54 220-240 AC czarny 26823 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135