Polecane
Cena: |
41,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,58 |
zł netto |
Cena: |
51,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
51,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Czujnik ruchu PIR SENTO 26820 KANLUX
Kanlux SENTO to czujnik elektroniczny służący do wykrywania ruchu. Jego wyjątkowość polega na zabudowaniu aż trzech detektorów podczerwieni w jednej czujce. Gwarantuje to niespotykaną czułość i pozwala wychwycić nawet minimalny ruch. Kanlux SENTO, ze względu na nietypowe cechy, określamy jako czujniki obecności.
DANE OGÓLNE:
DANE TECHNICZNE:
Parametry techniczne: Czujnik ruchu PIR SENTO 26820 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Czułość progowa jasności | 3 - 2000 lx |
| Kąt detekcji w poziomie | 360 - 360 ° |
| Maksymalny czas załączenia | 30 min |
| Maksymalny zasięg na wprost | 10 m |
| Minimalny czas załączenia | 10 s |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Głębokość | 102 mm |
| Kąt skanowania | 120 ° |
| Kolor | Biały |
| Maksymalna moc łączeniowa | 2000 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Czujnik ruchu |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Regulowana wartość nastawy czułości | tak |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Rodzaj czujnika | Podczerwień pasywna |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 102 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość | 60 mm |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
| Zakres temperatury | 5 - 25 °C |
Pliki do pobrania
26820 -
m/download/14766168/26820.pdf [458.71 kB]
CE_878 SENTO_SENZO v1_PL -
m/download/13164955/ce-878-sento-senzo-v1-pl.pdf [861.99 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Czujnik ruchu PIR SENTO 26820 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135