Polecane
Cena: |
975,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
975,00 |
zł netto |
Cena: |
1199,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 199,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: STT913 termostat przeciwzamrożeniowy zakres -10-15stC reset ręczny długość kapilary 6 m medium powietrze 5127050000 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Charakterystyka sterowania | Inne |
| Czujnik zewnętrzny | tak |
| Do instalacji chłodniczych | nie |
| Głębokość | 55.1 mm |
| Kolor | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba wyjść chłodzenia | 0 |
| Liczba wyjść grzania | 1 |
| Maksymalne napięcie na stykach | 250 V |
| Model | OpenTherm |
| Ogrzewanie | tak |
| Rodzaj czujnika | Inne |
| Rodzaj styku | Styk przełączny (NO/NC) |
| Rodzaj termicznego sprzężenia zwrotnego | Brak |
| Sposób montażu | Inne |
| Stopień ochrony (NEMA) | 4 |
| Szerokość | 120 mm |
| Ukryta obsługa | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wysokość | 80 mm |
| Z obiegiem CWU | tak |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z odbiornikiem | nie |
| Z odczytem temperatury | nie |
| Z sygnalizatorem dźwiękowym | nie |
| Z wyświetlaczem | nie |
| Zakres pomiarowy | 20 - 70 °C |
Pliki do pobrania
5127050000_document -
m/download/17955853/5127050000-document.pdf [104.06 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21990343/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
JakubRehak_LRC_KNX_RoomThermostat_MTN616725_TT03_EoLI_140404 -
m/download/17814753/jakubrehak-lrc-knx-roomthermostat-mtn616725-tt03-eoli-140404.pdf [144.84 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co STT913 termostat przeciwzamrożeniowy zakres -10-15stC reset ręczny długość kapilary 6 m medium powietrze 5127050000 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135