Polecane
Cena: |
273,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
267,77 |
zł netto |
Cena: |
335,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
329,36 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
137 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Termostat zegarowy cyfrowy tygodniowy bateryjny 1P 5A EK520 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790414/0/hager_EK520_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Termostat zegarowy cyfrowy tygodniowy bateryjny 1P 5A EK520 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Regulacja włącz/wyłącz | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Charakterystyka sterowania | PI |
| Czujnik zewnętrzny | nie |
| Do instalacji chłodniczych | nie |
| Działanie/napęd | Przycisk |
| Głębokość | 30 mm |
| Histereza regulowana | nie |
| Klasa regulatora temperatury | IV |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba programów przełączania | 1 |
| Liczba wyjść chłodzenia | 0 |
| Liczba wyjść grzania | 1 |
| Maksymalne napięcie na stykach | 230 V |
| Maksymalne obciążenie styków | 8 A |
| Model zegara | Cyfrowy |
| Odczyt wilgotności względnej (RH) | nie |
| Ogrzewanie | tak |
| Optymalizacja | nie |
| Protokół komunikacyjny | Inne |
| Przełącznik trybu aktywności | nie |
| Przełącznik wyboru między CO oraz CO + CWU | nie |
| Regulacja modulacyjna | nie |
| Rodzaj czujnika | Czujnik rezystancyjny |
| Rodzaj połączenia | Dwużyłowe |
| Rodzaj styku | Styk przełączny (NO/NC) |
| Rodzaj zegara | Zegar dobowy |
| Rodzaj źródła zasilania | Bateria (akumulator) |
| Sterowanie pogodowe | nie |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość | 30 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wysokość | 138 mm |
| Z obiegiem CWU | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z odbiornikiem | nie |
| Z odczytem temperatury | tak |
| Z termicznym sprzężeniem zwrotnym | tak |
| Z wyświetlaczem | tak |
| Zakres pomiarowy | +5 - 45 °C |
| Zakres wartości histerezy | 0 - 0.3 K |
Pliki do pobrania
hager_ek520_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 16:13, 225.82 kB]
PDS_EK520_3301_pl-PL -
m/download/23352733/pds-ek520-3301-pl-pl.pdf [76.32 kB]
rohs_declaration_EK520_en-GB -
m/download/23352734/rohs-declaration-ek520-en-gb.pdf [42.07 kB]
EUDOC_106.09-2022 -
m/download/23352735/eudoc-106-09-2022.pdf [135.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Termostat zegarowy cyfrowy tygodniowy bateryjny 1P 5A EK520 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135