Polecane
Cena: |
8,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,93 |
zł netto |
Cena: |
10,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wspornik dachowy typ FB
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 100 mm |
| Średnica przewodu | 8.0 - 8.0 mm |
| Materiał elementu nośnego | Beton |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Zaciskanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 56 mm |
| Zastosowanie | Dach płaski |
Pliki do pobrania
13649686_39186283 -
m/download/22562046/13649686-39186283.tif [5.55 MB]
13649686_39186284 -
m/download/22562048/13649686-39186284.pdf [83.42 kB]
13649686_13649728 -
m/download/22562050/13649686-13649728.pdf [154.86 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: DEHN POLSKA Spółka z o.o. ul. Magazynowa 5A 02-652 Warszawa info@dehn.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: DEHN POLSKA Spółka z o.o. ul. Magazynowa 5A 02-652 Warszawa info@dehn.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wspornik dachowy typ FB
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135