Polecane
Cena: |
34,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,12 |
zł netto |
Cena: |
41,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
16 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Puszka natynkowa 2-krotna grafit 8200760-038 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | puszka natynkowa 2-krotna |
| Kolor | grafit |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000080 Puszka natynkowa |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | wkręt |
| Kierunek montażu | poziomy |
| Wysokość produktu | 97.5mm |
| Szerokość produktu | 168.5mm |
| Głębokość produktu | 51mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053119358 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z naklejką |
| Wys. opak. jedn. | 10cm |
| Szer. opak. jedn. | 17cm |
| Dł. opak. jedn. | 5.5cm |
| Waga jedn. | 0.13kg |
| EAN13 opak. | 8421053119358 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 28.5cm |
| Liczba modulów | 2 |
| Głębokość wewnętrzna / pod osprzęt | 48mm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Puszka natynkowa 2-krotna grafit 8200760-038 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Czarny |
| Konfiguracja elementów | Puszka do montażu natynkowego |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
13249,8200760-038 -
m/download/23634902/13249-8200760-038.pdf [46.03 kB]
UES0019 -
m/download/23644498/ues0019.pdf [955.63 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Puszka natynkowa 2-krotna grafit 8200760-038 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135