Polecane
Cena: |
262,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
262,77 |
zł netto |
Cena: |
323,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
323,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
27 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Ściemniacz 40–500 W / VA (mechanizm) 75319-39 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Ściemniacz obrotowy |
| Typ produktu | mechanizm |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Możliwa współpraca z łącznikiem schodowym |
| Klasa ETIM | EC000025 Ściemniacz |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 51.5mm |
| Głębokość wbudowania | 31mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | pokrętło |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053060483 |
| Waga jedn. | 0.101kg |
| EAN13 opak. | 8421053060483 |
| Wys. opak. zbiorczego | 5.7cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7.6cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 7.6cm |
| Zakres częstotliwości | 50-50Hz |
| Do źrodeł światła | LED - NIE, świetlówka kompaktowa (energooszczedna) - NIE, świetlówka liniowa - NIE, żarówki 230V - TAK, żarówki halogenowe 230V -TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator elektroniczny - TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator rdzeniowy toroidalny - TAK, urządzenia z silnikiem elektrycznym (wentylatory) - NIE, transformator rdzeniowy kolumnowy - NIE |
| Do zastosowania z przyciskiem | tak |
| Pamieć poziomu jasności | tak |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z wyłacznikiem czasowym | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Rodzaj obciążenia | Uniwersalny |
| Ściemniacz szeregowy | tak |
| Moc znamionowa | 420VA |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Ściemniacz 40–500 W / VA (mechanizm) 75319-39 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | nie |
| Do zastosowania z wyłącznikiem czasowym | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Pamięć poziomu jasności | tak |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Ściemniacz szeregowy | tak |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wejście modułów dodatkowych | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
5377,75319-39 -
m/download/23624316/5377-75319-39.pdf [52.06 kB]
UES0021 -
m/download/23647418/ues0021.pdf [1.56 MB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23653789/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
75319-39 -
m/download/23653790/75319-39.pdf [439.56 kB]
Simon 82 Detail schemat elektryczny 2 -
m/download/23653791/simon-82-detail-schemat-elektryczny-2.dwg [182.88 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Ściemniacz 40–500 W / VA (mechanizm) 75319-39 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135