Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 331,66 zł brutto
Twoja cena 262,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,26 zł brutto
Twoja cena 55,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 123,74 zł brutto
Twoja cena 76,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 423,00 zł brutto
Twoja cena 423,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 215,25 zł brutto
Twoja cena 133,46 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 58,22 zł brutto
Twoja cena 22,36 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 158,67 zł brutto
Twoja cena 117,43 zł brutto
Do koszykaCena: |
4,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,27 |
zł netto |
Cena: |
5,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
224 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sedna Design & Elements Ramka podwójna biała SDD311802 SCHNEIDER
Sedna Design Ramka 2-krotna, biała, to osprzęt linii Sedna Design serii Sedna Design & Elements marki Schneider Electric. Ramka 2-krotna ma lśniące wykończenie powierzchni w kolorze białym i posiada następujące wymiary: szerokość 85 mm, wysokość 156 mm, głębokość 10 mm. Ramka charakteryzuje się stopniem ochrony IP20. Do produkcji ramki wykorzystano tworzywo termoplastyczne o zwiększonej odporności na promieniowanie UV. Produkt jest montowany natynkowo. Uwaga: produkty Sedna Design & Elements nie są kompatybilne z serią Sedna!
Opis serii
Parametry techniczne: Sedna Design & Elements Ramka podwójna biała SDD311802 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 10 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 2 |
| Liczba jednostek w poziomie | 2 |
| Liczba łączników | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy/śrubowy |
| Szerokość | 85 mm |
| Szerokość wbudowania | 0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 156 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
SDD311802_document -
m/download/17951447/sdd311802-document.pdf [64.15 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22011025/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2008003EN -
m/download/16872298/envpep2008003en.pdf [347.66 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Sedna Design & Elements Ramka podwójna biała SDD311802 SCHNEIDER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11046brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1882brutto |
|
34 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2431brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13659brutto |
|
15 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5908brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1441brutto |
|
8 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1588brutto |
|
31 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4471brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21165brutto |
|
9 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2081brutto |
|
36 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7154brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1962brutto |
|
4 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1974brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
28204brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6090brutto |
|
7 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt Sedna Design & Elements Ramka podwójna biała SDD311802 SCHNEIDER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2434brutto |
|
47 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1453brutto |
|
588 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1305brutto |
|
320 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1698brutto |
|
50 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1909brutto |
|
149 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2917brutto |
|
56 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1570brutto |
|
48 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16884brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6597brutto |
|
12 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1512brutto |
|
22 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4592brutto |
|
78 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1574brutto |
|
127 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
844brutto |
|
91 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1170brutto |
|
85 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135
