Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 589,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 392,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 20,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 80,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 76,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 369,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 544,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 58,53 zł brutto
Do koszykaCena: |
23,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
23,72 |
zł netto |
Cena: |
29,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sedna Design & Elements Łącznik żaluzjowy biały SDD111104 SCHNEIDER
Łącznik żaluzjowy, biały, to osprzęt serii Sedna Design & Elements marki Schneider Electric. Łącznik żaluzjowy ma lśniące wykończenie powierzchni w kolorze białym i posiada następujące wymiary: szerokość 73 mm, wysokość 73 mm, głębokość 37 mm, głębokość wystawania 24 mm. Długość izolacji zdejmowanej z kabla to 13 mm. Łącznik charakteryzuje się stopniem ochrony IP20 i zakresem mocy wynoszącym 2300 W. Do produkcji łącznika wykorzystano tworzywo termoplastyczne o zwiększonej odporności na promieniowanie UV. Produkt jest montowany podtynkowo i posiada zaciski bezśrubowe. Uwaga: produkty Sedna Design & Elements nie są kompatybilne z serią Sedna!
Opis serii
Parametry techniczne: Sedna Design & Elements Łącznik żaluzjowy biały SDD111104 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Blokada elektryczna i mechaniczna | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba przycisków | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 24 mm |
| Model | Inne |
| Napęd elektryczny | nie |
| Napęd mechaniczny | tak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Inne |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
SDD111104_document -
m/download/17951395/sdd111104-document.pdf [99.33 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010678/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1003664-1 -
m/download/16871568/1003664-1.pdf [521.36 kB]
ENVPEP1704002EN -
m/download/16871567/envpep1704002en.pdf [419.24 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Sedna Design & Elements Łącznik żaluzjowy biały SDD111104 SCHNEIDER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11046brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1755brutto |
|
6 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2272brutto |
|
20 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1882brutto |
|
34 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4185brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10084brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1570brutto |
|
48 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7897brutto |
|
15 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2208brutto |
|
9 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21161brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2033brutto |
|
12 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1444brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2967brutto |
|
8 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7163brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5607brutto |
|
10 SZT |
24h |
Osoby, które kupiły produkt Sedna Design & Elements Łącznik żaluzjowy biały SDD111104 SCHNEIDER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1698brutto |
|
50 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1574brutto |
|
127 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
525brutto |
|
224 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4592brutto |
|
78 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1453brutto |
|
588 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2434brutto |
|
47 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6597brutto |
|
12 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1170brutto |
|
85 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1512brutto |
|
22 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1570brutto |
|
48 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16884brutto |
|
2 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1305brutto |
|
320 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2081brutto |
|
36 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1909brutto |
|
149 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135
