Polecane
Cena: |
78,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
78,54 |
zł netto |
Cena: |
96,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
96,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sedna Design & Elements Gniazdo antenowe RTV końcowe 4dB brzoza efekt drewna SDD180471R SCHNEIDER
Gniazdo R/TV końcowe (4dB), brzoza, efekt drewna, to osprzęt serii Sedna Design & Elements marki Schneider Electric. Gniazdo R/TV końcowe (4dB) jest powlekane tworzywem w kolorze brzoza i posiada następujące wymiary: szerokość 73 mm, wysokość 73 mm, głębokość 34 mm, głębokość wystawania 14.6 mm. Gniazdo charakteryzuje się stopniem ochrony IP20. Do produkcji gniazda wykorzystano tworzywo termoplastyczne o zwiększonej odporności na promieniowanie UV, które doskonale imituje naturalne materiały. Produkt jest montowany podtynkowo. Uwaga: produkty Sedna Design & Elements nie są kompatybilne z serią Sedna!
Parametry techniczne: Sedna Design & Elements Gniazdo antenowe RTV końcowe 4dB brzoza efekt drewna SDD180471R SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Dekor |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do liczby gniazd/złączy | 2 |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 34 mm |
| Gniazda ekranowane | nie |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kolor | Drewno |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Kostka łączeniowa | nie |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 22.5 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Obudowa ekranowana | nie |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 73 mm |
| Uchwyt transportowy | tak |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 73 mm |
| Z gniazdami/złączami | tak |
| Z nadrukiem | tak |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
SDD180471R_document -
m/download/17951744/sdd180471r-document.pdf [96.25 kB]
1003654-0 -
m/download/16873325/1003654-0.pdf [289.15 kB]
ENVEOLI1911014EN -
m/download/16873324/enveoli1911014en.pdf [444.08 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Sedna Design & Elements Gniazdo antenowe RTV końcowe 4dB brzoza efekt drewna SDD180471R SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135