Polecane
Cena: |
389,88 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
382,23 |
zł netto |
Cena: |
479,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
470,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER B.Kwadrat/B.7 Nasadka IR czujnika ruchu komfort 2,2 m aluminium 85342283 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2788343/0/hager_85342283_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER B.Kwadrat/B.7 Nasadka IR czujnika ruchu komfort 2,2 m aluminium 85342283 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny czas załączenia | 0.5 min |
| Maksymalny zasięg boczny | 6 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 8 m |
| Minimalny czas załączenia | 10 s |
| Optymalna wysokość montażowa | 2.2 m |
| Średnica pola detekcji na powierzchni | 0 m |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do transmisji bezprzewodowej | tak |
| Funkcja ściemniania | tak |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 45 mm |
| Kolor | Aluminium |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Czujnik ruchu |
| Model antybakteryjny | nie |
| Możliwość łączenia w sieć | tak |
| Nadzór klatek schodowych | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9006 |
| Przełącznik mostkujący | tak |
| Przełącznik pracy | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | nie |
| Regulowana wartość nastawy czułości | tak |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | nie |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Sterowanie HVAC | tak |
| Strefa dla zwierząt | tak |
| Szerokość | 55.5 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wyłącznik zwłoczny samouczący | nie |
| Wysokość | 55.5 mm |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | nie |
| Zakres temperatury | -5 - 45 °C |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
Pliki do pobrania
hager_85342283_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 13:00, 254.81 kB]
PDS_85342283_3301_pl-PL -
m/download/23368939/pds-85342283-3301-pl-pl.pdf [176.38 kB]
8534XX_IR-MOTION-DETECTOR-COMFORT_R1-2_EN_2022-04_MANUAL -
m/download/23368940/8534xx-ir-motion-detector-comfort-r1-2-en-2022-04-manual.pdf [1.89 MB]
rohs_declaration_85342283_en-GB -
m/download/23368942/rohs-declaration-85342283-en-gb.pdf [42.20 kB]
069.01-2021_CE_853411XX_853412XX_853421XX_853422XX_HAGER -
m/download/23368943/069-01-2021-ce-853411xx-853412xx-853421xx-853422xx-hager.pdf [1.01 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER B.Kwadrat/B.7 Nasadka IR czujnika ruchu komfort 2,2 m aluminium 85342283 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135