Polecane
Cena: |
241,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
241,85 |
zł netto |
Cena: |
297,48 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
297,48 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
16 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER Q.x Nasadka czujnika ruchu 1,1 m aluminium aksamit lakierowana 85341124 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2785657/0/hager_85341124_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: BERKER Q.x Nasadka czujnika ruchu 1,1 m aluminium aksamit lakierowana 85341124 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kąt detekcji w poziomie | 45 - 90 ° |
| Maksymalny czas załączenia | 3 min |
| Maksymalny zasięg boczny | 8 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 12 m |
| Minimalny czas załączenia | 180 s |
| Średnica pola detekcji na powierzchni | 0 m |
| Wysokość montażu | 1.1 m |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do transmisji bezprzewodowej | nie |
| Funkcja ściemniania | tak |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kolor | Aluminium |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Czujnik ruchu |
| Możliwość łączenia w sieć | tak |
| Nadzór klatek schodowych | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9006 |
| Przełącznik pracy | tak |
| Regulacja stałego poziomu oświetlenia | nie |
| Regulowana wartość nastawy czułości | tak |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Sterowanie HVAC | tak |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| Wyłącznik zwłoczny samouczący | nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | nie |
Pliki do pobrania
hager_85341124_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 12:45, 254.91 kB]
85341124 -
m/download/22843756/85341124.pdf [162.29 kB]
8534XX_MOTION-DETECTOR_R1-2_EN_2022-04_MANUAL -
m/download/22843757/8534xx-motion-detector-r1-2-en-2022-04-manual.pdf [751.25 kB]
rohs_declaration_85341124_en-GB -
m/download/22843758/rohs-declaration-85341124-en-gb.pdf [42.19 kB]
069.01-2021_CE_853411XX_853412XX_853421XX_853422XX_HAGER -
m/download/22843759/069-01-2021-ce-853411xx-853412xx-853421xx-853422xx-hager.pdf [1.01 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER Q.x Nasadka czujnika ruchu 1,1 m aluminium aksamit lakierowana 85341124 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135