Polecane
Cena: |
116,92 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
114,61 |
zł netto |
Cena: |
143,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
140,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.VE-EE Pokrywa uchylna do p.instalacyjnej R02 tworzywo czarny
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba gniazd CEE 16 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 0 |
| Liczba gniazd CEE 32 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 0 |
| Liczba gniazd w standardzie brytyjskim BS 1363 | 0 |
| Liczba gniazd w standardzie brytyjskim BS1363 | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 0 |
| Minimalna głębokość | 86 mm |
| Obciążenie pionowe na dużej powierzchni (duże obciążenie) zgodnie z EN 50085-2-2 | 5 kN |
| Obciążenie pionowe na małej powierzchni zgodnie z EN 50085-2-2 | 0.5 kN |
| Pokrywa z zamkiem | tak |
| Stopień ochrony (IP) w stanie nieużywanym (wyjście kablowe zamknięte) | IP30 |
| Stopień ochrony (IP) w użyciu (wyjście kablowe otwarte) | IP20 |
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Inne |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9005 |
| Do czyszczenia na mokro | nie |
| Do instalacji w betonie | tak |
| Do instalacji wewnętrznej | tak |
| Do instalacji z podwójnym dnem | tak |
| Do instalacji zewnętrznej | nie |
| Do kanałów podpodłogowych | tak |
| Do niewypełnionych podłóg | tak |
| Do podłóg w pomieszczeniach komputerowych | tak |
| Kolor | Czarny |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 0 |
| Liczba modułów | 0 |
| Liczba wpustów | 2 |
| Materiał pokrywy | Tworzywo sztuczne |
| Ramka ochronna do wykładziny podłogowej | tak |
| Rodzaj ryglowania | Narzędzie |
| Średnica wbudowania | 122 mm |
| Średnica zewnętrzna | 150 mm |
| Wykonanie pokrywy | Inne |
| Wykończenie powierzchni pokrywy | Stan surowy |
| Z wgłębieniem/wycięciem na wykładzinę podłogową | nie |
| Z wypustem kablowym w pokrywie | tak |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Inne |
Pliki do pobrania
PDS_BSR02KK9005_3301_pl-PL -
m/download/23350989/pds-bsr02kk9005-3301-pl-pl.pdf [101.16 kB]
rohs_declaration_BSR02KK9005_en-GB -
m/download/23350990/rohs-declaration-bsr02kk9005-en-gb.pdf [42.14 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_323_TR_2022_V1_0 -
m/download/23350991/hager-deklaracja-ce-323-tr-2022-v1-0.pdf [193.05 kB]
PEP_HAGER_HAGE-00649-V01.01-EN_21092021 -
m/download/23350992/pep-hager-hage-00649-v01-01-en-21092021.pdf [204.08 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.VE-EE Pokrywa uchylna do p.instalacyjnej R02 tworzywo czarny
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135