Polecane
Cena: |
138,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
138,72 |
zł netto |
Cena: |
170,63 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
170,63 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
9 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Pokrywa rewizyjna wielkości 2 modułów szary grafit S200/14 KONTAKT
| Seria | SF |
| Nazwa produktu/Rodzaj | pokrywa rewizyjna |
| Kolor | szary grafit |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436020276 |
| Waga jedn. | 0.775kg |
| EAN13 opak. | 8426436020276 |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 17.5cm |
| Klasa ETIM | EC000024 Wkład do montażu podpodłogowego |
| Sposób montażu | w podłodze podniesionej, w podłodze wylewanej |
| Wymiary montażowe | 170 × 155mm |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 7021 |
| Kształt produktu | prostokątna |
| Gr. wyk. podł. | 5mm |
Parametry techniczne: Simon Connect Pokrywa rewizyjna wielkości 2 modułów szary grafit S200/14 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7021 |
| Długość wbudowania [mm] | 170 mm |
| nr indeksu | TSC-S200-14 |
| Szerokość wbudowania [mm] | 170 mm |
| Średnica wbudowania [mm] | 170 mm |
Pliki do pobrania
6353,S200_14 -
m/download/23627706/6353-s200-14.pdf [47.25 kB]
PUSZKI PODŁOGOWE SERII SF -
m/download/23651382/puszki-podlogowe-serii-sf.pdf [570.88 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Pokrywa rewizyjna wielkości 2 modułów szary grafit S200/14 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135