Polecane
Cena: |
22,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,00 |
zł netto |
Cena: |
27,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
186 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.GB-EG Puszka montażowa teleinformatyczna potrójna PC-ABS czarny GTVD300 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2803342/0/hager_GTVD300_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.GB-EG Puszka montażowa teleinformatyczna potrójna PC-ABS czarny GTVD300 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 225 mm |
| Głębokość | 46 mm |
| Liczba uchwytów odciążających (odciążek kablowych) | 0 |
| Liczba urządzeń do wbudowania | 3 |
| Liczba wejść kablowych | 12 |
| Materiał | Inne |
| Model | W formie stelażu |
| Sposób instalacji | Inne |
| Sposób montażu urządzeń instalacyjnych | Zatrzask |
| Szerokość | 75 mm |
Pliki do pobrania
hager_gtvd300_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 14:07, 251.14 kB]
PDS_GTVD300_3301_pl-PL -
m/download/23405686/pds-gtvd300-3301-pl-pl.pdf [149.60 kB]
6LE000528B -
m/download/23405687/6le000528b.pdf [2.20 MB]
rohs_declaration_GTVD300_en-GB -
m/download/23405688/rohs-declaration-gtvd300-en-gb.pdf [42.10 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_058_TR_2023_V1_0 -
m/download/23405689/hager-deklaracja-ce-058-tr-2023-v1-0.pdf [208.02 kB]
PEP_HAGER_HAGE-00680-V01.01-EN_01042022 -
m/download/23405690/pep-hager-hage-00680-v01-01-en-01042022.pdf [199.35 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.GB-EG Puszka montażowa teleinformatyczna potrójna PC-ABS czarny GTVD300 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135