Polecane
Cena: |
18,18 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,79 |
zł netto |
Cena: |
22,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
110 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.VE-EE Obudowa gniazd teleinformatycznych 2*50 KDQ08/E04 czarny PA GBM5050 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2802270/0/hager_GBM5050_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.VE-EE Obudowa gniazd teleinformatycznych 2*50 KDQ08/E04 czarny PA GBM5050 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 118 mm |
| Głębokość | 45 mm |
| Liczba uchwytów odciążających (odciążek kablowych) | 2 |
| Liczba urządzeń do wbudowania | 2 |
| Liczba wejść kablowych | 2 |
| Materiał | Poliamid (PA) |
| Model | W formie stelażu |
| Sposób montażu urządzeń instalacyjnych | Zatrzask |
| Szerokość | 108 mm |
Pliki do pobrania
hager_gbm5050_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 22:14, 232.84 kB]
PDS_GBM5050_3301_pl-PL -
m/download/23370355/pds-gbm5050-3301-pl-pl.pdf [103.99 kB]
rohs_declaration_GBM5050_en-GB -
m/download/23370356/rohs-declaration-gbm5050-en-gb.pdf [42.09 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_030_TR_2021_V1_0 -
m/download/23370357/hager-deklaracja-ce-030-tr-2021-v1-0.pdf [191.35 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.VE-EE Obudowa gniazd teleinformatycznych 2*50 KDQ08/E04 czarny PA GBM5050 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135