Polecane
Cena: |
246,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
246,90 |
zł netto |
Cena: |
303,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
303,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: CU-BAND6X16X0,8-BK TAŚMA CU CYNOWANA 250A 6X16X0.8MM CZARNA 081310 EATON
Taśma miedziana izolowana, lamellowany przewód E-Cu, ocynowanie, z atestem UL do maks 600VAC, materiał izolacyjny odporny na temperatury do +105 °C, wymiary (liczba warstw x szerokość x grubość)=6x16x0.8mm, kod kolorystyczny czarny, znamionowy prąd pracy Ie=250 A, samogasnąca zgodnie z UL 94 V0, odporność na przebicia zgodnie z IEC 60243-1 20 kV/mm, znamionowe napięcie pracy Ue=690VAC
Parametry techniczne: CU-BAND6X16X0,8-BK TAŚMA CU CYNOWANA 250A 6X16X0.8MM CZARNA 081310 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość lameli | 0.8 mm |
| Długość | 2000 mm |
| Grubość | 8.8 mm |
| Laminowana | tak |
| Liczba lameli | 6 |
| Szerokość | 20 mm |
| Znamionowy prąd pracy | 250 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co CU-BAND6X16X0,8-BK TAŚMA CU CYNOWANA 250A 6X16X0.8MM CZARNA 081310 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135