Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 96,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 70,11 zł brutto
Twoja cena 54,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,35 zł brutto
Twoja cena 20,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 529,52 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszykaCena: |
1,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,31 |
zł netto |
Cena: |
1,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: TO 15/10 BL (10 szt./opak.) TAŚMA IZOLACYJNA E05ME-02010100201 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 15 mm |
| Długość [m] | 10 m |
| Długość brutto | 0 |
| Grubość [mm] | 0.15 mm |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Polichlorek winylu (PVC) |
| nazwa skrócona | TO 15/10 BL |
| Odporność temperaturowa do [°C] | 80 °C |
| Szerokość brutto | 0 |
| waga brutto kg | 0,0803 |
| waga netto kg | 0,079304 |
| Wysokość brutto | 0 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co TO 15/10 BL (10 szt./opak.) TAŚMA IZOLACYJNA E05ME-02010100201 ERGOM
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
160brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
414 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1069brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3655brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
74 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1373brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
524 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
338brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
841brutto |
|
0 M |
24h |
|
105 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
358brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
337 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
164brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
164brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1456brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
170 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3249brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
349brutto |
|
150 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4716brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135