CU-BAND4X16X0,8-BK TAŚMA CU OCYNOWANA 081209 EATON
CU-BAND4X16X0,8-BK TAŚMA CU OCYNOWANA 081209 EATON (081209)
Nasz stan magazynowy
3 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: CU-BAND4X16X0,8-BK TAŚMA CU OCYNOWANA 081209 EATON
Znamionowy prąd pracy 200 A
Długość 2000 mm
Szerokość 16 mm
Grubość 7,2 mm
Płytkowy tak
Grubość lameli 0,8 mm