Polecane
Cena: |
31,48 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,48 |
zł netto |
Cena: |
38,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
165 M |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Taśma termukurczliwa z klejem nN TKT-100 15m RADPOL
Do głównych zastosowań taśm termokurczliwych T należą wiązkowanie przewodów i kabli elektrycznych, izolowanie połączeń i usuwanie uszkodzeń izolacji przewodów i kabli oraz zabezpieczanie mechaniczne elementów konstrukcyjnych narażonych na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i korozję.Polecane są w miejscach, gdzie wymagane jest wykonanie trwałego i szczelnego połączenia elementów konstrukcyjnych.Dobra przyczepność kleju termotopliwego do metalu, drewna, ceramiki i tworzyw sztucznych daje możliwość użycia taśm TKT przy wykonywaniu połączeń rur wentylacyjnych, rur osłonowych, przewodów, kabli elektrycznych i telekomunikacyjnych.Wytrzymałość na rozciąganie: minimum 13 MPaSkurcz wzdłużny: nie większy niż 10%Jednostkowa wytrzymałość dielektryczna: nie mniejsza niż 12 kV/mmOdporność na działanie UV
Parametry techniczne: Taśma termukurczliwa z klejem nN TKT-100 15m RADPOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 15 m |
| Dwustronny | nie |
| Fluorescencyjne | nie |
| Grubość | 1 mm |
| Izolacyjna | tak |
| Odporność na promieniowanie UV | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Samospajalna/amalgamacja | tak |
| Szerokość | 100 mm |
Pliki do pobrania
tthnk100151-6068850-en -
m/download/20188681/tthnk100151-6068850-en.pdf [32.74 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Taśma termukurczliwa z klejem nN TKT-100 15m RADPOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135