Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,00 zł brutto
Twoja cena 23,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 139,09 zł brutto
Twoja cena 76,89 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 289,00 zł brutto
Twoja cena 289,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 409,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 399,00 zł brutto
Twoja cena 383,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 81,98 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszykaCena: |
2,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,89 |
zł netto |
Cena: |
3,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: TO 19/20 YL-GR (10 szt./opak.) TAŚMA IZOLACYJNA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 19 mm |
| Długość [m] | 20 m |
| Długość brutto | 0,14 |
| Grubość [mm] | 0.15 mm |
| Kolor | Zielono-żółty |
| Materiał | Polichlorek winylu (PVC) |
| nazwa skrócona | TO 19/20 YL-GR |
| Odporność temperaturowa do [°C] | 80 °C |
| Szerokość brutto | 0,1 |
| waga brutto kg | 0,1224 |
| waga netto kg | 0,1205 |
| Wysokość brutto | 0,02 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co TO 19/20 YL-GR (10 szt./opak.) TAŚMA IZOLACYJNA
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
785brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1728 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3891brutto |
|
17 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1617brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
421 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
358brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
452 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
358brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
586 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1456brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
165 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
160brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3249brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
39 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3249brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
608 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1456brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
170 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3249brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
191 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1373brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
529 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1403brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
563 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
358brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
338 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135