Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 93,48 zł brutto
Twoja cena 73,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 105,41 zł brutto
Twoja cena 65,36 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,28 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 61,99 zł brutto
Twoja cena 39,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,49 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 94,71 zł brutto
Twoja cena 74,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 409,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 67,99 zł brutto
Twoja cena 55,29 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,27 |
zł netto |
Cena: |
11,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rura termokurczliwa cienkościenna z klejem (transparentna) RTCK 4-1 ERKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość ścianki po skurczeniu | 1 mm |
| Średnica wewnętrzna po skurczeniu | 1 mm |
| Średnica wewnętrzna przed skurczeniem | 4 mm |
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat UL | tak |
| Długość | 1 m |
| Kolor | Przezroczysty (transparentny) |
| Materiał | Poliolefina (PO-X) |
| Model | Cienkościenny |
| Możliwość nadruku | nie |
| Rodzaj | Termokurczliwy |
| Współczynnik kurczliwości | 3:1 |
| Z klejem w środku | tak |
| Zakres temperatur pracy | -55 - 110 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rura termokurczliwa cienkościenna z klejem (transparentna) RTCK 4-1 ERKO
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
188brutto |
|
113 M |
24h |
|
3800 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
159brutto |
|
40 M |
24h |
|
1800 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6631brutto |
|
4 M |
24h |
|
176 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
625brutto |
|
30 M |
24h |
|
150 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1189brutto |
|
31 M |
24h |
|
294 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
251brutto |
|
17 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
079brutto |
|
0 M |
24h |
|
1100 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
28700brutto |
|
1 M |
24h |
|
86 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2687brutto |
|
0 M |
24h |
|
135 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
079brutto |
|
0 M |
24h |
|
400 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
548brutto |
|
2 M |
24h |
|
2490 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
275brutto |
|
101 M |
24h |
|
21800 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
377brutto |
|
0 M |
24h |
|
1080 M |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135