Polecane
Cena: |
5,08 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,08 |
zł netto |
Cena: |
6,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
40 M |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
150 M |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rura termokurczliwa z klejem bardzo elastyczna RC3K 9/3x50-C czarna RADPOL
Rury termokurczliwe poliolefinowe, bardzo elastyczne, z klejem skurcz :3 1, 4 1 : – typu RC3K i RC4KPrzeznaczenie: Polecane do zabezpieczania przed wodą i wilgocią przewodów samochodowych, wiązek kabli oraz rur metalowych. Zaprojektowane, aby zapewnić zarówno izolację, jak i uszczelnienie.Wytwarzane przez współwytłaczanie poliolefin i kleju termotopliwego.
Parametry techniczne: Rura termokurczliwa z klejem bardzo elastyczna RC3K 9/3x50-C czarna RADPOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica wewnętrzna po skurczeniu | 3 mm |
| Średnica wewnętrzna przed skurczeniem | 9 mm |
| Bezhalogenowe | nie |
| Certyfikat UL | nie |
| Długość | 50 m |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Poliolefina (PO-X) |
| Model | Cienkościenny |
| Możliwość nadruku | nie |
| Rodzaj | Termokurczliwy |
| Współczynnik kurczliwości | 3:1 |
| Z klejem w środku | tak |
| Zakres temperatur pracy | -45 - 125 °C |
Pliki do pobrania
trdhl900030005004kc1-6068748-en -
m/download/20188535/trdhl900030005004kc1-6068748-en.pdf [42.86 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RADPOL S.A. ul. Batorego 14 77-300 Człuchów radpol@radpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rura termokurczliwa z klejem bardzo elastyczna RC3K 9/3x50-C czarna RADPOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135