Polecane
Cena: |
2,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,04 |
zł netto |
Cena: |
2,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
17 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rura termokurczliwa cienkościenna (mix) RTC 12,7-6,4 ERKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość ścianki po skurczeniu | 0.65 mm |
| Średnica wewnętrzna po skurczeniu | 6.4 mm |
| Średnica wewnętrzna przed skurczeniem | 12.7 mm |
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat UL | tak |
| Długość | 1 m |
| Kolor | Inne |
| Materiał | Poliolefina (PO-X) |
| Model | Cienkościenny |
| Możliwość nadruku | nie |
| Współczynnik kurczliwości | 2:1 |
| Z klejem w środku | nie |
| Zakres temperatur pracy | -40 - 110 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ERKO sp. z o.o. sp. k. ul. ks. Jana Hanowskiego 7 11-042 Jonkowo erko@erko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rura termokurczliwa cienkościenna (mix) RTC 12,7-6,4 ERKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135