Polecane
Cena: |
12,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,98 |
zł netto |
Cena: |
15,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
115 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: tehalit.GBD Końcówka, 50x100mm, biała
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 9016 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Głębokość | 50 mm |
| Kolor | Biały |
| Łącznik | tak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Asymetryczny |
| Model antybakteryjny | nie |
| Odpowiednie do | Lewy/prawy |
| Sposób mocowania | Wypinane |
| Szerokość | 100 mm |
| Z folią ochronną | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
PDS_GBD5010069016_3301_pl-PL -
m/download/23399892/pds-gbd5010069016-3301-pl-pl.pdf [60.72 kB]
rohs_declaration_GBD5010069016_en-GB -
m/download/23399893/rohs-declaration-gbd5010069016-en-gb.pdf [42.14 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_101_TR_2022_V1_0 -
m/download/23399894/hager-deklaracja-ce-101-tr-2022-v1-0.pdf [212.52 kB]
PEP_HAGE-01449-V01.01-EN -
m/download/23399895/pep-hage-01449-v01-01-en.pdf [430.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.GBD Końcówka, 50x100mm, biała
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135