Polecane
Cena: |
18,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,12 |
zł netto |
Cena: |
22,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Końcówka ABS Cablomax 170x55mm czysta biel TKA004213/9 KONTAKT
| Seria | CABLOMAX |
| Nazwa produktu/Rodzaj | zaślepka końcowa |
| Kolor | czysta biel |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, ABS |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Sposób mocowania | wypinane |
| Szerokość produktu | 170mm |
| Głębokość produktu | 55mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436027671 |
| Waga jedn. | 0.046kg |
| EAN13 opak. | 8426436027671 |
| Wys. opak. zbiorczego | 6.3cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 13cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 22.5cm |
| Klasa ETIM | EC000873 Zakończenie kanałów osprzętowych |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 9010 |
| Kształt produktu | symetryczny |
| Wym. kanału | 170 × 55mm |
Parametry techniczne: Simon Connect Końcówka ABS Cablomax 170x55mm czysta biel TKA004213/9 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
Pliki do pobrania
6543,TKA004213_9 -
m/download/23628060/6543-tka004213-9.pdf [29.03 kB]
2017_UES0132 -
m/download/23645650/2017-ues0132.pdf [1,009.98 kB]
CABLOMAX PVC I ALU -
m/download/23651699/cablomax-pvc-i-alu.pdf [349.97 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Końcówka ABS Cablomax 170x55mm czysta biel TKA004213/9 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135